PayMaya Apk Преземи v2.63.1 Бесплатно за Android [Паричник]

Тука ќе споделам една од најсигурните апликации за Е-паричник. Јас всушност зборувам за PayMaya Apk што сега можете да го преземете користејќи ја дадената врска подолу.

Ограничено е на одреден регион што исто така ќе го споделам во прегледот. Можете дополнително да дознаете за основните карактеристики на апликацијата откако ќе го прочитате целиот преглед.

Што е PayMaya Apk?

PayMaya Apk е е-паричник што можете да го користите за надополнување на игри, пренос на средства, депозит и многу повеќе. Тој нуди виртуелна картичка за оние кои сакаат да купуваат преку Интернет. Можете исто така да имате можност да резервирате билети за летови преку Интернет преку неговиот безбеден начин на плаќање.

Најдоброто нешто е што можете да го преземете бесплатно и да нуди услуги по најевтиниот надомест. Можете да надополните или да купите UC за PUBG Mobile и да добиете неограничен број дијаманти за Mobile Legends Bang Bang. Дури и има толку многу други игри што можете да ги надополните.

Тоа е еден од најсигурните паричници на Филипините. Значи, во основа, тој е дизајниран за луѓето од Филипините. Можете да преземете и да се придружите на апликацијата за да ги префрлите вашите средства на вашата банкарска сметка. Значи, преку оваа апликација, можете да го користите за онлајн трансакции.

Getе добиете опција за плаќање во оние продавници или трговски центри кои поддржуваат банкомати или дебитни картички. Значи, можете да ја поврзете или конфигурирате вашата тврда картичка на PayMaya со апликацијата, а потоа да извршите плаќања. Можете дополнително да управувате со вашиот биланс и други детали.

Ако споделува предупредувања за СМС и е -пошта за секоја трансакција или активност. Така, преку тоа, можете да го чувате балансот и паричникот безбедни од хакери и странци. Пробајте некои други паричници како што се Добиј Дана Паричник на Бајај но овие работат во различни региони.

стан Детали

ИмеPayMaya
големина55.09 MB
верзијаv2.63.1
Име на пакетотcom.paymaya
СоздавачPayMaya Филипини, Inc.
Ценаслободен
Задолжителен Android4.1 and Up

Клучни карактеристики

Еве неколку важни точки што треба да ги споделам со вас. Бидејќи сум сигурен дека повеќето луѓе сакаат да знаат што нуди PayMaya Apk. Затоа, ќе ви објаснам некои од најважните карактеристики. Ова се следните карактеристики.

 • Бесплатно е да се преземе за мобилни телефони со Android.
 • Можете да направите трансакции по најевтини цени.
 • Префрлете средства на други банкарски сметки.
 • Направете пазарење преку Интернет.
 • Плати ги сметките.
 • Може да плаќате во продавници и трговски центри што поддржуваат банкомати и дебитни картички.
 • Резервирајте авионски билети онлајн.
 • Безбедно е и добивајте СМС -измени.
 • Наполнете ги повеќето од главните игри што ги играте на Филипините.
 • Едноставен и лесен за интерфејс.
 • И многу повеќе.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземате и користите PayMaya Apk?

За да имате корист од апликацијата PayMaya, треба да го преземете нејзиниот Apk и да го инсталирате на вашиот телефон. Овде, на оваа страница, ќе најдете две директни врски, првата е дадена на почетокот, а втората е дадена на крајот.

Значи, можете да користите која било од врските за да го добиете Apk. Доцна, можете да допрете на таа датотека и да ја инсталирате на вашиот телефон. Сега треба да ја стартувате апликацијата на вашиот телефон и да ги дадете сите барани дозволи.

Кликнете на копчето за регистрација ако го користите за прв пат. Потоа наведете ги сите потребни детали. Сега можете да ги доставите информациите и да ја потврдите вашата сметка.

Завршни зборови

Тоа е с from од овој преглед каде што се обидов да ве информирам за PayMaya Apk. Ако сте заинтересирани, тогаш можете да го преземете користејќи ја дадената врска подолу. Тоа е најновата и официјална верзија на апликацијата.

Превземи линк

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена Задолжителните полиња се означени со *